Akce

1.Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl

1.Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl

16.04.2015 23:36

První letní neděli můžete se svými dětmi strávit ve společnosti zajímavých osobností, užít si fotbalové fandění, hudební vystoupení a řadu připravených atrakcí pro děti. Na 1. letním dnu Nadačního fondu Šestý smysl pořádaném pod záštitou a patronátem Ing. Romana Mejstříka-radního městské části Praha 6 pro sport a volnočasové aktivity a dále ve spolupráci s Real Top Praha (osobnosti kulturního a sportovního života) a týmu NF Šestý smysl. 

Fotbalový zápas NF Šestý smysl vs. REAL TOP PRAHA bude opravdu plný hvězdných jmen - v týmech pravidelně nastupují známí umělci a sportovci jako např.: IVAN TROJAN, JAROMÍR BOSÁK, ROBERT ZÁRUBA, VOJTĚCH DYK, LADISLAV HAMPL, LEOŠ NOHA, DAVID SUCHAŘÍPA, PETR VONDRÁČEK, JIŘÍ PANZNER, PAVEL NEČAS, OTA BALAGE, DANIEL PUDIL, JAKUB ŠTÁFEK, VOJTA ZÁVESKÝ a členové TATA / BOJS!

 Na děti čeká žákovský fotbalový turnaj, fotbal v zorbovacích koulích a elektrokoloběžky. Dále se budou moci vyřádit na skákacím hradu či skluzavce. Nebude chybět ani oblíbené malování na obličej, kouzelník a klaun.

Návštěvníci se budou moci podrobně seznámit s činností Hasičského záchranného sboru Hl. města Prahy a Českého červeného kříže. V areálu bude přistaven hasičský vůz CAS a dále historický vůz dobrovolných hasičů s ukázkou použití techniky z 19. Století včetně možnosti jejího vyzkoušení.

Ukázka - výcvik psů Ostraha Letiště Praha, hra na perkusní bicí nástroje!

Hudební vystoupení:

Příběhy kluka Bombarďáka - 15:00

Vojtaano - 19:00

April - 19:45

Pro všechny návštěvníky je bezplatný vstup s možností přispět do veřejné sbírky. Tato charitativní sbírka je určena pro Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina, o.p.s. Výtěžek sbírky spolu s výnosem z prodeje vstupenek na koncert skupiny Tata/Bojs v Divadle v Celetné 31. května 2015 bude slavnostně předán na závěru této akce.

A kam můžete 21. června přijít a pobavit se?

Zapište si do diáře:

- 21. června 2015 od 13 hod, Areál SK Střešovice, Cukrovarnická 1071/62, Praha 6.

·         Doprava – tramvaje č. 1 a 18, zastávka BATERIE

 

 

PARTNEŘI AKCE:

 

http://www.praha6.cz/

http://www.realtoppraha.cz/

http://www.hajnovka.cz/

http://www.joinmusic.cz/cs/

http://www.tiscali.cz/

http://www.lamax-electronics.com/cz/

http://www.simix.cz/

http://www.chantek.cz/

http://www.makro.cz/

http://www.klaunmirecek.cz/1.Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl