Akce

Fotbalový zápas s Real Top Praha

Fotbalový zápas s Real Top Praha

24.06.2015 11:48

Na hřiště SK Střešovice dovedli své týmy kapitáni Milan Cais a Ladislav Hampl!

Fotbalové utkání týmů Nadačního fondu Šestý smysl a Real Top Praha odstartoval slavnostní výkop a pak začal „boj“.

Nadační fond Šestý smysl se jako domácí tým snažil od první minuty hrát aktivně a dostat soupeře pod tlak. Real Top Praha ale předvedl svou sehranost za 10 let své charitativní činnosti a na úvod zápasu vstřelil 2 branky. Nadační fond postupně zlepšil svou hru a zápas vyrovnal. Real Top Praha – jako správný mazák - neponechal nic náhodě a vstřelil jistící branku na 2:3 na samotném konci 1.poločasu – tedy „gól do šaten“!

2.poločas probíhal v klidnějším tempu, ale scénář z první části zápasu se opakoval - Real zvyšoval svůj náskok a Nadační fond dotahoval. Šance fondu na dobrý výsledek držel brankář Štěpán Hrabánek, který předváděl skvělé zákroky. Před koncem zápasu vzal odpovědnost za výsledek na „svá bedra“ kapitán NF Šestý smysl Milan „Messi“ Cais a vytvořil parádní šanci, kterou následně zakončil Honza Jurke – který tímto gólem předvedl hattrick v zápase.

Zápas plný nádherných šancí a fotbalových momentů tedy skončil 5:5!

Nadační fond Šestý smysl DĚKUJE týmu Real Top Praha za super zápas, který pomohl získat finanční prostředky pro Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina, o.p.s.!

Sestava NF Šestý smysl: Milan Cais, Štěpán Hrabánek, Vladimír Pokorný, Vojta Záveský, Víťa Žižkov, Matěj Bartošek, Vladimír Bár, Jiří Panzner, David Janáč, Michal Máka, Petr Janíček, Rosťa Ondřej, Jan Jurke, Ondřej Štefeček!
Góly: 3x Jurke, Pokorný, Panzner

Sestava Real Top Praha: Ladislav Hampl, Jakub Štefek, Jaromír Bosák, Leoš Noha, Jakub Štáfek, David Novotný, Petr Vondráček, Daniel Pudil, Roman Bednář, Vojtěch Nouzák, Karel Diviš, Pavel Nečas, Alexandr Salák, Jiří Babica, Alexandr Smita!
Góly: 2x Novotný, Pudil, Bednář, Štáfek


Fotbalový zápas s Real Top Praha