Akce

Vánoční Bazááár 2014

Vánoční Bazááár 2014

12.12.2014 14:00

Ve dnech 12.- 13. prosince 2014 proběhl 2.ročník Vánočního Bazáááru opět v Divadle SEMAFORJedná se o kulturně-charitativní akci, jejímž cílem je nejen přítomné návštěvníky pobavit a poděkovat jim za aktivní účast, ale hlavně získat finanční prostředky na podporu dětí z Prahy 6, které se nacházejí v obtížných životních situacích.

Příběhy dětí, kterým letos pomůžeme z vybraných příspěvků naleznete ZDE!. 

Milí přátelé, příznivci a podporovatelé Nadačního fondu Šestý smysl,

moc rádi bychom Vám poděkovali za Váš obrovský podíl na fantastickém průběhu 2. ročníku Vánočního bazáááru ve dnech 12. a 13. prosince 2014. Velmi si vážíme toho, že jste nám pomohli vytvořit báječnou a nezapomenutelnou atmosféru obou krásných dnů v divadle Semafor!

Strhující vystoupení všech umělců, bezvadné a vděčné publikum i bohatá nabídka vánočních dárků, to vše posunulo Vánoční bazááár o velký kus dál a přineslo nám všem nádherné zážitky a mnoho pozitivní energie a nálady. Máme velkou radost, že štědrost účastníků bazáááru pomůže splnit přání nejen vybraným dětem, ale i řadě dalších. 

S Vaší pomocí jsme nashromáždili celkem 216 314 korun.

Ještě jednou Vám moc děkujeme, přejeme krásné a pohodové prožití vánočních svátků a těšíme se na další setkání na akcích Nadačního fondu Šestý smysl! J


Vánoční Bazááár 2014