Akce

Vánoční Bazááár 2019

Vánoční Bazááár 2019

09.12.2019 12:07

S velkou radostí Vám můžeme oznámit, že celková částka utržená v rámci sedmého ročníku Vánočního Bazáááru činí rekordních 266.733 Kč.

 

Veřejná sbírka do pokladniček činí 69.005 Kč, prodej předmětů na bazáááru 99.638 Kč a sponzorské příspěvky na transparentní účet jsou ve výši 98.090 Kč! Děkujeme VŠEM, kteří přišli a podpořili Vánoční Bazááár!

 

Opět moc děkujeme spolupracovníkům z MČ Praha 6, všem kamarádům a rodinným příslušníkům, kteří nám dobrovolně ve svém volném čase pomáhali, sponzorům a partnerům akce, Kinu Dlabačov, návštěvníkům a hlavně všem přispěvovatelům, za úžasnou akci a tento skvělý výtěžek.

 

Váš NF Šestý smyslDobročinná sbírka a Vánoční bazááár 2019

Vánoce se nám pomalu blíží a s nimi také tradiční krásná kulturně-charitativní akce Vánoční Bazááár, který již 7 rokem pořádá Nadačním fondem Šestý smysl za podpory Městské části Praha 6.

Součásti Vánočního bazáááru je dobročinná sbírka předmětů. O víkendu 30.11. a 1.12.2019 vždy od 14-18 hod můžete přinést do TJ Sokol Dejvice, vstup z Bubenečské ulice č.4 pěkné a neponičené věci, které by vám po vánočním úklidu doma překážely a mohly by někomu dalšímu udělat ještě radost. Pošlete dál hračky, oblečení, sportovní potřeby, bižuterii, keramiku, vánoční ozdoby, věci do domácnost atd, tedy vše, co je funkční, nerozbité, ale doma vám zbytečně zabírá místo.

Následující víkend proběhne Vánoční Bazááár s bohatým kulturním programem pro celé rodiny, který bude spojený s prodejem předmětů z této charitativní sbírky, a to v pátek a sobotu 6. a 7. prosince (pátek od 15 hod, sobota od 11 hod) v Kině DLABAČOV, Bělohorská 24 / hotel Pyramida.

Kromě zajímavých typů na dárky vás čeká bohatý program pro děti (dětský film, divadlo, klaun, malování na obličej) a večerní koncerty pro dospělé a větší děti (kapela Zrní, Sunflower Caravan, Yellow Sisters a další). Veškerý kulturní program je pro návštěvníky ZDARMA.

Z výtěžku Bazááárku budou podpořeny 4 děti s poruchami autistického spektra, které byly vybrány sociálním odborem Městské části Praha 6.
Příběhy děti naleznete ZDE!

Vánoční Bazááár 2019