Akce

Vánoční Bazááár 2022

Vánoční Bazááár 2022

09.11.2022 18:28

Pomožte dobré věci a přijďte darovat něco, co už nepotřebujete, koupit si něco, co potřebujete a ještě se pobavit na Vánoční Bazááár  v prosinci 2022

PŘEDVÁNOČNÍ TRADICÍ PRO OBČANY PRAHY 6 SE STAL VÁNOČNÍ BAZÁÁÁR, KTERÝ JIŽ 9. ROKEM POŘÁDÁ NADAČNÍ FOND ŠESTÝ SMYSL VE SPOLUPRÁCI S MĚSTSKOU ČÁSTÍ PRAHA 6 V PROSTORÁCH KINA DLABAČOV.

Vánoční Bazááár je charitativně-kulturní akce, na které se prodávají předměty z dobročinné sbírky, přičemž výtěžek je určen na zakoupení vánočních dárků pro vybrané děti či rodiny z Prahy 6 nacházející se v nelehkých životních situacích. Součástí bazááárku je i kulturní program, který je pro návštěvníky připraven zdarma či za dobrovolné vstupné.

Dříve než v Kině Dlabačov odstartuje kulturní program spojený s prodejem, můžete se zapojit do DOBROČINNÉ SBÍRKY PŘEDMĚTŮ, která je tradiční součástí této akce a jejíž výtěžek je určen na pomoc dětem vybraným s pomocí sociálního odboru MČ Praha 6. Pěkné a neponičené věci, které již vy nebo vaše děti nepotřebujete, ale které mohou někomu udělat radost, přineste SOBOTU A NEDĚLI 3. a 4. 12., vždy od 14 do 18 hod, do TJ SOKOL DEJVICE, vstup Bubenečská 4. Využijte předvánoční úklid a pošlete dál hračky, knihy, sportovní vybavení, keramiku, bižuterii, potřeby do domácnosti atd., prostě vše co je funkční, ale doma vám již zbytečně zabírá místo a někomu jinému stále může udělat radost.

Bazááár se uskuteční 9. a 10. prosince v prostorách Kina Dlabačov, Bělohorská 24 (hotel Pyramida).

Předměty z dobročinné sbírky budou nabízeny v rámci Vánočního Bazáááru s  kulturním programem pro celé rodiny. V tomto předvánočním čase bude v Kině Dlabačov připraveno promítání a hudební produkce pro děti i dospělé, dětský koutek, kouzelník, fotokoutek atd.. Podrobný kulturní program akce a příběhy dětí, kterým budou z letošního bazáááru splněna jejich přání budou zveřejněny v průběhu měsíce listopadu a prosince na www.nfsestysmysl.cz nebo FB Nadační fond Šestý smysl.

 

Zapište si do diáře: Vánoční Bazááár 2022

·         Dobročinná sbírka předmětůTJ Sokol Dejvice, Bubenečská 4

víkend 3. a 4.12 od 14 do 18 hodin

 

·         Vánoční Bazááár –     KINO DLABAČOV, Bělohorská 24 (hotel Pyramida)

pátek 9. 12. od 15 do 22 hodin       

sobota 10. 12. od 11 do 22 hodin


Vánoční Bazááár 2022