Akce

Dobročinná sbírka předmětů na Vánoční bazááár 2017

Dobročinná sbírka předmětů na Vánoční bazááár 2017

06.11.2017 15:57

I Vy můžete pomoci znevýhodněným dětem z Prahy 6 v rámci tradičního Vánočního Bazáááru

 

Již 5. ročník kulturně charitativního Vánočního Bazáááru v divadle Semafor pořádá 8. a 9. prosince 2017 Nadační fond Šestý smysl. Výtěžek je i tentokrát určen na pomoc znevýhodněným dětem z Prahy 6, vybraným ve spolupráci s pracovníky MČ Praha 6. Součástí této akce jsou již tradičně kulturní představení a prodej předmětů z dobročinné sbírky, do které můžete přispět i Vy.

 

Dobročinná sbírka předmětů

Porozhlédněte se doma, zda děti již neomrzely hezké hračky, či někde odložily funkční sportovní výbavu, kterou nepotřebují. Možná vaši potomci dávno vyrostli z kvalitního oblečení nebo přečetli darované knížky. V domácnosti také často máme funkční předměty, které se nám nehodí, ale někomu mohou udělat radost. 

 

To vše můžete přinést v sobotu 2. prosince a v neděli 3. prosince od 14 do 18 hodin do prostor TJ SOKOL Dejvice (hlavní vchod z ulice Bubenečská 4 v Praze 6). 

Pomůžete dobré věci a vybraným dětem splníte jejich vánoční přání! Výtěžek z Vánočního bazáááru je určen pro nemocné děti z Prahy 6, které Nadační fond Šestý smysl vybral ve spolupráci se sociálním odborem MČ Prahy 6.

Příběhy dětí naleznete ZDE!

 

Zapište si do kalendáře:

 Sobota 2. prosince a neděle 3. prosince od 14 do 18 hodin - dobročinná sbírka v TJ SOKOL Dejvice (hlavní vchod z ulice Bubenečská 4). Jde o sběr pěkných, nepoškozených věcí, které mohou někomu udělat radost – hračky, sportovní potřeby, oblečení, potřeby do domácnosti…

Pátek 8. prosince od 15 do 22 hodin a sobota 9. prosince od 11 do 24 hodin – Vánoční Bazááár 2017  v Divadle SEMAFOR. 

Charitativně kulturní akci pořádá NF Šestý smysl ve prospěch znevýhodněných dětí na Praze 6.


Dobročinná sbírka předmětů na Vánoční bazááár 2017